آشنایی با بهترین کتاب‌های رمان دنیا

در این مطلب قصد داریم شما را با تعدادی از بهترین کتاب‌های رمان دنیا آشنا کنیم. این رمان‌ها که به قلم نویسندگان محبوب جهان نوشته شده‌اند و جزو شاهکارهای ادبی محسوب می‌شوند. با کتابخانه تاریخ ما همراه باشید.

مشخصات، قیمت و خرید کتاب جنایت و مکافات اثر فیودور داستایفسکی ...

جنایات مکافات، فئودور داستایوفسکی

داستان در مورد مردجوانی است که به دلیل بی‌پولی مجبور به ترک دانشگاه می‌شود و قصد به قتل رساندن پیرزن نزول‌خواری را دارد. پیرزن ظالم به افراد محتاج در ازای گرو گذاشتن وسایل، مقادیری پول قرض می‌داد و درصورتی که فرد پس از گذشت یک ماه پول را همراه با سود آن پرداخت نمی‌کرد، وسایل را برای خود برمی‌داشت. مرد جوان نه برای پول بلکه برای حفاظت از اصول و باورهای خود تصمیم به قتل پیرزن می‌گیرد.

دانلود کتاب مسیر سبز - استیون کینگ - کتابراه

مسیر سبز، اسفان کینگ

پل اجکامپ، برای فرار از روزمرگی حاکم بر خانه سالمندان و کسالت دوران کهولت تصمیم می‌گیرد خاطرات جوانی خود را به رشته تحریر درآورد. وی در جوانی سرپرست بند زندانیان محکوم به اعدام با صندلی الکتریکی بود. در آن زمان مرد قوی هیکل سیاه پوستی به جرم قتل دو دختر بچه محکوم به اعدام با صندلی الکتریکی شده بود و پل سعی در اثبات بی‌گناهی او داشت.

دانلود کتاب مسیر سبز PDF

قلعه حیوانات (2زبانه) | موسسه گسترش فرهنگ و مطالعات

قلعه ی حیوانات، جورج اورول

میجر، نام خوک پیری است که یک شب در خواب می‌بیند که حیوانات مزرعه از ظلم انسان‌ها نجات یافته و آزادانه زندگی می‌کنند. میجر با جمع کردن حیوانات مزرعه و سخنرانی سعی می‌کند آنها را از ظلم انسان‌ها آگاه کرده و از آنها می‌خواهد تا در برابر وضعیت موجود شورش کنند. به این ترتیب حیوانات موفق شدند آقای جونز، مالک مزرعه و همسرش را بیرون کرده وخوک ها حکومت بر حیوانات دیگر و مدیریت مزرعه را بدست می‌گیرند.

دانلود کتاب شازده کوچولو - آنتوان دو سنت اگزوپری - کتابراه

شازده کوچولو، آنتوان دو سنت اگزوپری

داستان در مورد خلبانی است که به دلیل نقص فنی هواپیما و فرود اضطراری، گرفتار صحراهای آفریقا شده است. که با یک پسر بچه با موهای طلایی روبرو می‌شود. پسر بچه از خلبان می‌خواهد تصویر یک بره را برای او نقاشی کند. نام پسر بچه شازده کوچولو بود و با سیارکی بنام ب ۶۱۲ توانست به زمین سفر کند. این سیارک تنها به اندازه شازده کوچولو، دو کوه آتشفشان که ارتفاع آنها تا زانوی او بود و یک گل سرخ جا داشت. شازده کوچولو قصه سفر خود، اهلی کردن یک روباه و موارد دیگری را برای خلبان تعریف می‌کند.

دانلود دوبله فارسی فیلم آنه در گرین گیبلز: ستاره های خوب

آنِ در گرین گیبلز، لوسی ماد مونتگومری

داستان در مورد دختر بچه ۱۱ساله‌ای به نام آن شرلی است که به دلیل از دست دادن والدین در دوران نوزادی، در نوانخانه‌ها و خانه‌های پرجمعیت زندگی پرماجرایی را تجربه کرده است. زندگی آن با شنیدن این خبر که توسط خواهر و برادری میانسال به فرزند‌خواندگی پذیرفته شده، دستخوش تغییرات زیادی می‌شود. بالاخره زمان آن فرا رسید که آن از نوانخانه به گرین گیبلز نزد ماریا و ماتیو کاتبرت برود. به محض ورود آن به گرین گیبلز، ماریلا و ماتیو متوجه می‌شوند که اشتباه بزرگی رخ داده است. آنها تصمیم داشتند یک پسر بچه را برای کمک به ماتیو برای کار در مزرعه به فرزند‌خواندگی بپذیرند. آن با شنیدن این خبر بسیار ناراحت شده و آینده روشنی که برای خود ترسیم کرده بود، از دست رفته می‌بیند.

دانلود کتاب آن در گرین گیبلز PDF

فیلم آنا کارنینا (Anna Karenina) - فکر بنیان

آنا کارنینا، لئو تولستوی

داستان در مورد زن وشوهری به نام اویلانوسکی و دالی است که زندگی نابسامانی را تجربه می کنند. دالی عاشق ابلانسکی شده و تصمیم میگیرد نامه‌ای عاشقانه برای وی بنویسد. همسرش نامه را پیدا کرده و زندگی آنها دستخوش تغییراتی می‌شود. خواهر اویلانوسکی بنام آنا کارنینا برای نجات زندگی آنها تصمیم می‌گیرد به مسکو سفر کند.

دانلود کتاب آنا کارنینا جلد اول PDF

دانلود کتاب آنا کارنینا جلد دوم PDF

دانلود رمان بر باد رفته - مارگارت میچل - کتابراه

برباد رفته، مارگارت میچل

داستان در مورد دختر جذاب و زیبایی است که در خانواده‌ای ثروتمند در جنوب آمریکا زندگی می‌کند. اسکارلت با وجود داشتن خواستگاران زیاد عاشق پسری نجیب‌زاده بنام اشلی  می‌شود. اما اشلی بی‌توجه به احساسات اسکارلت با ملانی ازدواج می‌کند. اسکارلت پس از ازدواج اشلی با ملانی دچار سرخوردگی و عصبانیت شده و میان چارلز برادر اشلی و نامزد وی جدایی انداخته سپس با چارلز ازدواج می‌کند.

دانلود کتاب برباد رفته pdf

بینوایان، ویکتور هوگو

مرد فقیری بنام  ژان والژان از شدت فقر و گرسنگی قرصی نان می‌دزدد، به همین دلیل به پنج سال حبس همراه با اعمال شاقه محکوم می‌شود. اما ژان والژان با فرارهای پی‌در‌پی باعث افزایش مدت محکومیت خود به نوزده سال می‌شود. او پس از آزادی با اسقف مایرل مواجه می‌شود. اسقف، ژان والژان را در منزل خود جای داده و به او پناه می دهد. اما ژان والژان در نیمه‌های شب با سرقت ظرف‌های نقره و فرار از آنجا مجددا دستگیر شده و برای روشن شدن موضوع، پلیس او را نزد اسقف می‌برد.

دانلود کتاب صوتی بینوایان

دانلود رمان بینوایان اثر ویکتور هوگو pdf

بلندی‌های بادگیر، ایمیلی جین برونته

یک خدمتکار، داستان زندگی فردی بنام کیلیف را برای مستاجر وی روایت می‌کند. کیلیف در کودکی، یتیم و بی‌سرپرست بود، که فردی بنام ارن شاو سرپرستی او را به عهده می‌گیرد. به مرور زمان میان کیلیف و دختر ارن شاو، روابطی دوستانه شکل گرفته که منجر به عشقی آتشین می‌شود. این عشق با مخالفت اطرافیان مواجه شده و سرکوب می‌شود.

دانلود کتاب بلندی های بادگیر PDF

دانلود کتاب بلندی های بادگیر صوتی

صد سال تنهایی، گابریل گارسیا مارکز

سرهنگی که محکوم به اعدام شده و با قرار گیری  در مقابل جوخه اعدام سرگذشت خود را از زمان کودکی تاکنون ، بخاطر می‌آورد. با بازگشت سرهنگ به دوران کودکی و زمان به وجود آمدن روستایی که در آن زندگی می‌کرده، داستان شکل جالبی به خود می‌گیرد.

دانلود کتاب صوتی صد سال تنهایی

دانلود کتاب صد سال تنهایی pdf

گتسبی بزرگ، اسکات فیتس جرالد

مرد جوان ثروتمندی بنام  گتسبی، دائما مهمانی‌های بزرگی برپا می‌کند که شرکت در آنها برای همه آزاد است. شخصیت گتسبی برای دیگران مجهول است و هر کسی در مورد زندگی او و نحوه بدست آوردن ثروتش نظری دارد. همسایه گتسبی، فردی بنام نیک است که متوجه می‌شود او از خانواده‌ای فقیر بوده و عاشق دختری ثروتمند بنام دیزی می‌شود. گتسبی به دلیل رفتن به خدمت نظام وظیفه و برای بدست آوردن سرمایه مجبور به دوری از دیزی می‌شود. اما پس از مدتی به او اطلاع می دهند که دیزی با فرد دیگری ازدواج کرده است.

دانلود کتاب گتسبی بزرگ PDF

مادام بواری، گوستاو فلوبر

داستان در مورد زندگی دختری جوان بنام اِما همراه با پدر پیرش است. پدر اِما در جریان یک حادثه از ناحیه پا دچار شکستگی می‌شود، که این موضوع آغازی بر آشنایی اِما با دکتر شارل بوآری است. با علاقمند شدن اِما و دکتر بواری، رابطه عاشقانه‌ای میان آنها شکل می‌گیرد. پس از فوت همسر دکتر که توسط مادر وی انتخاب شده بود، اِما وشارل با هم ازدواج می‌کنند. با گذشت مدتی از ازدواج آنها، اِما علاقه خود به شارل را از دست داده و با فردی بنام لوئن آشنا می‌شود.

دانلود کتاب مادام بواری pdf

خشم و هیاهو، ویلیام فالکنر

داستان این کتاب درباره ی خانواده کامپسون است. کامپسون مرد ثروتمندی است که دارای چهار فرزند، سه پسر و یک  دختر است. پسر کوچک، کوآنتین، مورد علاقه مادر خانواده و بسیار باهوش و با استعداد بود. بارداری تنها دختر خانواده به نام  کدی نیز بخش دیگری از این کتاب است .

دانلود کتاب خشم و هیایو PDF

سه تفنگدار، الکساندر دوما

داستان دلاوری‌های سه سرباز به نام‌های آتوس، پروتوس و آرامیس که در سپاه لویی سیزدهم خدمت می‌کنند موضوع این کتاب است.

دانلود کتاب سه تفنگدار pdf

رابینسون کروزوئه، دانیل دفو

مرد جوان و ثروتمندی به نام رابینسون کروزوئه که اهل بریتانیا است بسیار ماجراجو بوده و تصمیم میگیرد با کشتی در دریا سفر کند. با شکستن کشتی در اواسط سفر، تمامی خدمه و مسافران در دریا غرق می‌شوند. تنها کسی که نجات می‌یابد رابینسون بود که با تلاش زیاد و به کمک تخته پاره های کشتی به ساحل جزیره‌ای خالی از سکنه میرسد.

دانلود کتاب رابینسون کروزوئه PDF

دن کیشوت، میگل سروانتز

میگل سروانتز اسپانیایی خالق داستان دن کیشوت، شوالیه‌ای آرام است که با خدمتکار خود به نام سانچو پانزا، سالیان متمادی، مخاطبان بسیاری را از سراسر دنیا به خود جذب کرده‌اند.

دانلود کتاب دن کیشوت جلد اول PDF

دانلود کتاب دن کیشوت جلد دوم PDF

 

سفرهای گالیور ، جاناتان سویفت

اثر هجوآمیز جاناتان سوئیفت را هم کودکان دوست دارند و هم بزرگسالان. سفرهای گالیور به برخی از ممالک دورافتاده جهان، داستان‌هایی ماجراجویانه است که با نگاهی دقیق‌ افکار آدمی را به چالش کشیده است.

دانلود کتاب سفر های گالیور PDF

تام جونز، هنری فیلدینگ

تام جونز داستان کودکی یتیم است که هنری فیلدینگ آن به رشته تحریر درآورده و ماجراهای زندگی این پسر در قرن هفدهم را روایت می‌کند. در تام جونز ماجراهای عشقی و مسائل پیرامون آن نیز با آب و تاب خاصی به گوش مخاطب می‌رسد.

دانلود کتاب تام جونز PDF

اِما، جین آستین

اما هم یکی از بهترین رمان های جهان و نوشته نویسنده معروف انگلیسی، جین آستین است. نگاه دقیق و عمیق جین آستین به درک مقولات مختلف زندگی از جمله عشق و روابط باعث خلق آثار ماندگاری مانند «غرور و تعصب» و «اِما» شده است.

دانلود کتاب اِما PDF

فرانکشتاین، مِری شِلی

مِری شِلی خالق هیولای وحشتناکی است که ایده نوشتن آن را لُرد بایرون، شاعر رمانتیک انگلیسی برای نخستین بار به او پیشنهاد داد. فیلم‌های متعددی از روی این رمان اقتباس شده که دیدن برخی از آنها خالی از لطف نیست.

دانلود کتاب فرانکشتاین PDF

صومعه پارم، استاندال

صومعه پارم داستان صومعه‌ای در دوران بعد از ناپلئون در کشور فرانسه است که آن را استاندال نوشته و یکی از شاهکارهای ادبیات به شمار می‌رود.

دانلود کتاب صومعه پارم PDF

کُنت مونت کریستو، الکساندر دوما

الکساندر دوما در رمان دلهره‌آور و هیجان‌انگیز خود به داستان انتقامی پرداخته که مخاطب را تا انتها، واله و مجذوب با خود همراه می‌کند.

دانلود کتاب کُنت مونت کریستو جلد اول PDF

دانلود کتاب کُنت مونت کریستو جلد دوم PDF

دانلود کتاب کُنت مونت کریستو جلد سوم PDF

دیوید کاپرفیلد، چارلز دیکنز

کتاب دیوید کاپرفیلد یکی از آثار برتر چارلز دیکنز بزرگ است و گفته می‌شود که بیشتر حالت یک کتاب زندگینامه دارد. یعنی داستان‌ها و ماجراهایی که در رمان شرح داده می‌شود، بی‌شباهت به زندگی خود نویسنده نیست.

دانلود کتاب دیوید کاپرفیلد PDF

جین ایر، شارلوت برونته

کتاب جین ایر هم نوشته یکی از خواهران با استعداد برونته یعنی شارلوت برونته است. روایت فراموش‌نشدنی داستان همراه با شرح احساسات پیچیده عاطفی، جین ایر را در ردیف یکی از بهترین رمان های جهان قرار می‌دهد.

دانلود کتاب جین ایر PDF

داغ ننگ، ناتانیل هاثورن

داغ ننگ نوشته ناتانیل هاثورن یکی از تأمل‌برانگیزترین رمان‌های معروف جهان است که به مفهوم گناه می‌پردازد. به عقیده هاثورن، جاده رستگاری از مسیر گناهکاری می‌گذرد.

دانلود کتاب داغ ننگ PDF

موبی دیک یا وال سفید، هرمان ملویل

«اسماعیل خطابم کنید…»؛ این جمله، جمله آغازین رمان مشهور موبی دیک (نهنگ بحر) است که در میان دوستداران رمان و ادبیات شهرت زیادی دارد. این اثر درخشان را نویسندگان و خوانندگان بارها و باره ستوده‌اند.

دانلود کتاب موبی دیک یا وال سفید PDF

زن سفیدپوش، ویلکی کالینز

زن سفیدپوش اثر ویلکی کالینز از هویت پنهان، حیله‌گری و ستم‌های روحی آدمی در بستر داستانی پرکشش می‌گوید.

دانلود کتاب زن سفید پوش PDF

زنان کوچک، لوئیزا آلکوت

لوئیزا آلکوت در زنان کوچک، زندگی چهار خواهر را با ظرافت و هنرمندی خاصی روایت می‌کند. این کتاب به شدت موفق بوده و فیلم و انیمیشن‌های موفقی هم از روی آن ساخته شده است.

دانلود کتاب زنان کوچک PDF

برادران کارامازوف، فئودور داستایووسکی

اگر از عشاق ادبیات روس هستید، خواندن اثر دیگری از فئودور داستایووسکی بزرگ را از دست ندهید.

آوای وحش، جک لندن

جک لندن در آوای وحش، داستان سگی را برای مخاطبان می‌گوید که بعد از مرگ صاحبش به دسته‌ای از گرگ‌ها می‌پیوندد.

دانلود کتاب آوای وحش PDF

در جست‌وجوی زمان از دست رفته، مارسل پروست

در جست‌وجوی زمان از دست رفته اثر مارسل پروست، یکی از طولانی‌ترین رمان‌های این فهرست و دنیا است. این کتاب، تحلیلی عمیق از دوره زمانی اواخر قرن ۱۹ میلادی تا اوایل قرن ۲۰ کشور فرانسه است که با شیوه‌ای خاص روایت می‌شود.

دانلود کتاب در جست‌ و جوی زمان از دست‌ رفته جلد اول PDF

دانلود کتاب در جست‌ و جوی زمان از دست‌ رفته جلد دوم PDF

دانلود کتاب در جست‌ و جوی زمان از دست‌ رفته جلد سوم PDF

دانلود کتاب در جست‌ و جوی زمان از دست‌ رفته جلد چهارم PDF

دانلود کتاب در جست‌ و جوی زمان از دست‌ رفته جلد پنجم PDF

دانلود کتاب در جست‌ و جوی زمان از دست‌ رفته جلد ششم PDF

دانلود کتاب در جست‌ و جوی زمان از دست‌ رفته جلد هفتم PDF

دانلود کتاب در جست‌ و جوی زمان از دست‌ رفته جلد هشتم PDF

سرباز خوب، فورد مادوکس فورد

فورد مادوکس فورد در سرباز خوب به روابط پیچیده انسانی در قالب داستان زندگی دو زوج انگلیسی و آلمانی می‌پردازد. در این کتاب، راوی داستان از سبک سیال ذهن بهره می‌برد.

دانلود کتاب سرباز خوب PDF

مردان بی زن، ارنست همینگوی

مردان بدون زنان را نمی‌توان رمان دانست بلکه مجموعه‌ای از داستان‌های کوتاه است که ارنست همینگوی، تعدادی از آنها را در کتاب‌ها و مجلات مختلف به چاپ رسانده بود.

دانلود کتاب مردان بی زن PDF

سفر به انتهای شب، لویی فردینان سلین

سفر به انتهای شب اثر درخشان لویی فردینان سلین است که به خاطرات و تجربیات پزشکی نه‌چندان‌جذاب در دل جنگ‌های جهانی می‌پردازد. روایت و زبان این رمان خلاقانه و جذاب است.

دانلود کتاب سفر به انتهای شب PDF

دنیای قشنگ نو، آلدوس هاکسلی

آلدوس هاکسلی در رمان تخیلی – علمی دنیای قشنگ نو، آرمان‌شهری را توصیف می‌کند که علم روانشناسی و ژنتیک در آن رشد چشمگیری داشته و زندگی انسان‌ها را کنترل می‌کند.

دانلود کتاب دنیای قشنگ نو PDF

طاعون، آلبر کامو

مگر می‌شود، فهرستی از بهترین رمان‌های دنیا مطرح شود و در آن خبری از آثار آلبر کامو نباشد؟ طاعون، رمان پررمز و رازی است که داستانش در شهر اوران یا وهران در الجزیره می‌گذرد. شهری که طاعون و موش‌ها احاطه‌اش می‌کنند و رمانی درجه‌یک از دل آن خلق می‌شود.

۱۹۸۴، جورج اوروِل

داستان رمان ۱۹۸۴ نوشته جورج اوروِل، داستان آشنای نظام‌های توتالیتر و تمامیت‌خواهی است که نمونه‌های آن در جهان به‌وفور دیده می‌شود. ۱۹۸۴ هنوز هم یکی از محبوب‌ترین کتاب‌هایِ اهالی کتاب است.

دانلود کتاب ۱۹۸۴ PDF

مالون می‌میرد، سامئل بکِت

نویسنده «در انتظار گودو»، سامئل بکِت در «مالون می‌میرد» هم از لحنی سیاه برای روایت مونولوگ‌های (تک‌گویی) شگفت‌انگیز داستان خود بهره می‌برد. مالون می‌میرد، یکی از رمان های برتر جهان است که اگر آن را نخوانده‌اید، سریع‌تر دست به کار شوید.

دانلود کتاب مالون می‌میرد PDF

ناتور دشت، سالینجر

ناتور دشت فقط یک رمان نیست بلکه اثری کالت است که دوستداران کتاب را به هم پیوند می‌دهد. «هولدِن کالفیلد»، شخصیت دوست‌داشتنی رمان جِی.دی. سالینجر در میان طرفداران بی‌شمار ناتور دشت، حکم رمز شب را دارد. کافی است این نام را بدانید تا ناتور دشتی‌ها، ورودتان را به جامعه عشاق این کتاب تبریک بگویند.

دانلود کتاب ناتور دشت PDF

ارباب حلقه ها، جِی.آر.آر تالکین

جِی.آر.آر تالکین و ارباب حلقه‌های او نیازی به معرفی ندارد، دارد؟ خلق دنیایی افسانه‌ای با ویژگی‌ها و شخصیت‌هایی که نمونه‌شان را در هیچ کتابی نخوانده‌اید، ارزشمند نیست؟ قطعا هست.

دانلود کتاب ارباب حلقه ها جلد اول PDF

دانلود کتاب ارباب حلقه ها جلد دوم PDF

دانلود کتاب ارباب حلقه ها جلد سوم PDF

سالار مگس ها، ویلیام گُلدینگ

ویلیام گُلدینگ در رمان معروف خود، تعدادی پسربچه مدرسه‌ای را روایت کرده که بنا به یک حادثه، مرزهای توحش را رد می‌کنند. این بچه‌ها نمادی از طبیعت و ذات بشریت را به نمایش می‌گذارند.

دانلود کتاب سالار مگس ها PDF

آمریکایی آرام، گراهام گرین

داستان آمریکایی آرام در دهه ۱۹۵۰ میلادی در ویتنام می‌گذرد و ظلم آمریکایی‌ها در این کشور دستمایه خلق رمانی ارزشمند شده است.

دانلود کتاب آمریکایی آرام PDF

لولیتا، ولادیمیر ناباکوف

عشق عجیب شخصیت اصلی داستان به نام هامبرت هامبرت به دختری نوجوان با شیوه روایت زبردستانه ولادیمیر ناباکوف، لولیتا را به یکی از بهترین رمان های جهان بدل کرده است.

دانلود کتاب لولیتا PDF

طبل حلبی، گونتر گراس

طبل حلبی رمان پرطرفدار گونتر گراس آلمانی است که درباره وقایعی از دوران هیتلر هم در آن صحبت شده است.

دانلود کتاب طبل حلبی PDF

کشتن مرغ مینا، هارپِر لی

دختری شِش ساله راوی داستانی اثر گذار درباره نژادپرستی است. هارپِر لی اثر ارزشمند کشتن مرغ مقلد را به رشته تحریر درآورده است.

دانلود کتاب کشتن مرغ مینا PDF

هرتزوگ، سال بِلو

هرتزوگ اثر سال بِلو روایت داستان زندگی مردی با پیچیدگی‌‌های زندگی پرماجرای او در قرن حاضر است.

دانلود کتاب هرتزوگ PDF

سرود سلیمان، تونی موریسون

سرود سلیمان اثر تونی موریسون هم روایتی خواندنی از زندگی شخصیت‌هایی آمریکایی-آفریقایی است.

اگر شبی از شبهای زمستان مسافری، ایتالو کالوینو

ایتالو کالوینو در کتاب اگر شبی از شبهای زمستان مسافری … داستانی اثرگذار و عجیب درباره لذت خواندن و مطالعه روایت کرده است.

دانلود کتاب اگر شبی از شبهای زمستان مسافری PDF

 خم رودخانه، وی‌.اس نیپال

وی‌.اس نیپال در خم رودخانه که یکی از بهترین رمان های جهان لقب گرفته است، از زندگی مردی می‌گوید که با تحولات سیاسی محل زندگی‌اش به مکانی جدید در خم یک رودخانه نقل مکان می‌کند. نثر و موضوع خم رودخانه تا حدی یادآور رمان «دل تاریکی» اثر جوزف کُنراد است.

دانلود کتاب خم رودخانه PDF

در انتظار بربرها، جِی.اِم کوتزی

جِی.اِم کوتزی برنده جایزه نوبل (یکی از جوایز ادبی جهان) در رمان خود، داستانی غم‌انگیز و فراموش‌نشدنی از تبعیض نژادی را روایت می‌کند. فیلمی با بازی رابرت پتینسون و جانی دپ از روی این رمان در حال ساخت است که در سال ۲۰۲۰ به نمایش گذاشته خواهد شد.

دانلود کتاب در انتظار بربرها PDF

سه‌گانه نیویورک، پل آستِر

پل آستِر در سه‌گانه نیویورک، رمانی جذاب و جنایی خلق می‌کند که داستان‌های ماوراطبیعی آن در نیویورک دهه ۱۹۷۰ میلادی می‌گذرد.

دانلود کتاب سه‌گانه نیویورک PDF

سه‌گانه نیویورک، پل آستِر

پل آستِر در سه‌گانه نیویورک، رمانی جذاب و جنایی خلق می‌کند که داستان‌های ماوراطبیعی آن در نیویورک دهه ۱۹۷۰ میلادی می‌گذرد.

دانلود کتاب سه‌گانه نیویورک PDF

آلیس در سرزمین عجایب، لوئیس کارول

کتاب آلیس در سرزمین عجایب را لوئیس کارول برای دختر ۹ساله یکی از مقامات آکسفوردی نوشته بود که سال‌ها پس از آن هم کودکان و بزرگسالان را در دنیای اسرارآمیز خود پذیرا شده است.

دانلود کتاب آلیس در سرزمین عجایب PDF

 خانم دالووی، ویرجینیا وُلف

با خواندن رمان خانم دالووی به عنوان یکی از بهترین رمان های جهان، متوجه می‌شوید که چرا ویرجینیا وُلف را به عنوان یکی از بهترین نویسندگان قرن ۲۱ می‌شناسند.

دانلود کتاب خانم دالووی PDF

تصویر دوریان گری، اسکار وایلد

تصویر دوریان گری، داستانی ظریف و حساس از اسکار وایلد است که تا حدی از زندگی شخصی‌اش الهام گرفته شده.

دانلود کتاب تصویر دوریان گری جلد اول PDF

دانلود کتاب تصویر دوریان گری جلد دوم PDF
Subscribe
دنبال کردن
guest
62 دیدگاه ها
most votedبیشترین رای
جدیدترین قدیمی‌ترین
Inline Feedbacks
View all comments
z.h
z.h
2020-04-15 1:38 ب.ظ

سلام.سپاس بابت سایت خوبتون.
در پیامهای مخاطبان بعضی ها به کارشما برای قرار دادن دانلود کتابها درسایت ایرادگرفته بودن. ولی من میگم اگه کسی واقعا توانایی خرید کتاب رو داره حتما حتما به اصول پایبند باشه و خودش هزینه کنه و کتاب بخره.
اما کار شما از آن جهت مهم است که مطمنا شما این سایت رو برای کسانی درنظر گرفتید که عاشق خواندن کتاب هستند ولی متاسفانه قدرت خرید ندارند.
خدا اجرتان دهد

Hani
Hani
2020-04-05 10:17 ق.ظ

واقعا وبسایت عالی دارید ازتون خیلی متشکرم تمام کتاب هایی ک میخواستم رو اینجا پیدا کردم و رایگان دانلودشون کردم …🌹🌹🌹

مجید
مجید
2020-04-29 10:00 ب.ظ

عالی ، عالی ، عالی ، عالی ، عالی ، عالی ، عالی .
کلمه ای که لایق سایتتون باشه پیدا نکردم .
ممنون

پاینده باد ایران
پاینده باد ایران
2020-05-27 10:10 ق.ظ

سلام دوست عزیزم ،سلام به همه ی کسانی که برای اعتلای فرهنگ کتاب و کتابخوانی در حال تلاشند …بسیار بسیار ممنونم ،راستشو بخواید من توان خریدن کتاب رو نداشتم اما با وچود سایت پربارتون موفق شدم دوباره به کتابخونی کشیده بشم .بی نهایت کارتون شایسته تعریف و تمجید هستش ،ممنونم از لطفتون ،واقعا ممنونم …خداوند کمکتون کنه ان شاءالله…بازهم ممنونم از لطفتون ❤❤❤🌹🌹🌹🌹🙏🙏🙏😊

hamed
hamed
2020-05-14 2:13 ب.ظ

بابت زحماتی که کشیدین صمیمانه تشکر می کنم . من کتاب های خیلی زیادی رو تونستم از سایت شما دانلود کنم و بخونم . واقعا از لطف و مهربونیتون سپاسگزارم .

محبوبه
محبوبه
2020-04-21 4:15 ب.ظ

نمیدونم با چه زبانی از شما تشکر کنم ممنون از وبسایت بسیار عالیتون اجرتون با خدا ،شما مدافعان دانش و سلامت فکر مردم هستین

Sizer
Sizer
2020-05-18 10:52 ب.ظ

نشر آگاهی و دانایی پاداشی به بزرگی همان دانش دارد که ورای ذهن هیچ کسی نمیگنجد . از این که آگاهی و دانایی را به حدی بالا بردید که هر انسانی بتواند از آن بهره ببرد تقدیری بی اندازه شایسته ی شماست .درود بر جانهای پاک که نشر دهنده ی روشنی به جهان هستند

فرنگیس
فرنگیس
2020-04-07 6:29 ب.ظ

ازشما بسیار سپاسگزارم به خاطر امکان دسترسی به این گنجینه های ادبی دنیا.بخصوص برای هموطنان خارج از کشور.پایدار و سربلند باشید.

زهرا
زهرا
2020-05-16 8:08 ب.ظ

واقعا عالیه😍
ازتون بی نهایت سپاس گزارم ❤❤❤👌👌

مائده
مائده
2020-04-13 8:52 ب.ظ

متشکرم از کتاب های مفید و خوبتون 👏💐💐😍🙏

زهرا
زهرا
2020-05-06 4:10 ق.ظ

عالی بسیار ممنونم از سایت خوبتون…اجرتون با خدا.

معصومه
معصومه
2020-12-22 2:01 ق.ظ

سلام لطفا رمان شرلی از شارلوت برونته را هم بذارید

یاسین
یاسین
2020-05-21 1:05 ب.ظ

سلام سپاس بی پایان از کار قشنگتون ،موفق وموید باشید

زهرا
زهرا
2020-08-21 11:17 ب.ظ

ممنون از سایت خوبتون.موفق باشید

rose
rose
2020-09-01 4:07 ب.ظ

سلام از وب سایت عالی تون متشکرم لطفا فایل رمان اسکار و لوسیندا , کلاریسا و نایت مر آبی رو بذارید.

اهدایی
اهدایی
2020-09-08 3:39 ب.ظ

بسیارسپاسگزارومتشکرم ازسایت خوبتون موفق وموید باشید

علی محمد
علی محمد
2020-09-13 2:18 ب.ظ

با سلام و تشکر از دست اندرکاران سایت وزین کتابخانه تاریخ ما
بنده از طرفداران پر و پا قرص سایت شما هستم.
امیدوارم همیشه برقرار باشید

امیر
امیر
2020-09-19 3:45 ب.ظ

با سلام و عرض خسته نباشید خدمت تمامی ادمین های سایت (کتابخانه تاریخ ما) .
اگر امکانش هست کتاب های صوتی را با کیفیت بهتری داخل سایت بگذارید .
سپاس💙💙

سپیده حاتمی
سپیده حاتمی
2020-10-21 10:06 ق.ظ

درود و سپاس فراوان از گردانندگان این سایت بینظیر .فکرتون و کارتون بسیار عالی و فوقالعاده است .بینهایت سپاسگرارتان هستم.

آرشام
آرشام
2020-11-14 12:18 ب.ظ

سایتتون باعث شد بازم کتاب بخونم و لذت ببرم واقعذ ممنونم ازتون.
کسایی هم که قدرت خریدشونو دارن به جای خرد گیری برن و به این ستت پایبند باشن ولی خب ما نمیتونیم🖤

برکه
برکه
2020-12-01 10:22 ب.ظ

سلام سایت بسیار خوبی دارید ممنون از این که پی دی اف ها رو رایگان قرار می دید

افروزم گلی
افروزم گلی
2020-12-14 3:34 ب.ظ

واقعا ممنونم بابت قرار دادن این شاهکار ها در سایت خودتون
خیلی راحت دانلود کردم.
مانا باشید

محمدی
محمدی
2021-01-06 12:57 ب.ظ

سلام من یکی از عاشقان کتابخانی هستم ولی متاسفانه با بالا رفتن قیمتها دیگه پولی باقی نمیماند برای خرید کتاب متشکرم که این موقعیت رو در اختیار امثال بنده قرار دادید ، میشه لطفا کتابهای رمان ایرانی هم معرفی بفرمایید

زینب
زینب
2021-01-15 4:03 ب.ظ

بسیار زیبا و عالی ‌ممنون که لطف میکنید و این کتاب های خوب رو در دسترس قرار میدهید.

حجت
حجت
2021-02-11 4:02 ق.ظ

با سلام شما انسان نیستید تعدادی ملک آسمانی هستید که برای بالا بردن فرهنگ ما آدمیان ساخته شده اید از یایت زیباتون خیلی استفاده کردم متشکرم.
به امید کارهای جدید وزیبای شما

آرزو میرزایی
آرزو میرزایی
2021-03-15 10:22 ق.ظ

چقدر سایت شما عالی بود شما بهترین کتاب ها رو در اختیار دوستاران کتاب قرار دادید اون هم رایگان ، این کارتون جای قدر داره

نگار
نگار
2021-06-02 1:19 ق.ظ

سایت عالی دارید از زحمات تون ممنونم کتاب هایی که میخواستم تونستم پیدا کنم و دانلود کنم راستش من از کتابراه و فیدیبو خرید میکردم و حتی قیمت بعضی از کتاب ها حتی تو این سایت ها هم بالا بود باورم نمیشد رایگان باشه ممنونم

آلان
آلان
2021-06-02 4:40 ب.ظ

خیلی عالیه سایتتون وافعأ بابت این همه بزرگواری وتلاش ازتون ممنونم

علی باقری
علی باقری
2023-12-17 4:13 ب.ظ

لطفا رمان عشق از تونی موریسون را هم اگر مقدور باشه آپلود فرمایید

سینا
سینا
2020-05-07 1:42 ب.ظ

چرا از نویسندگان آمریکای جنوبی چیزی نمیزارید؟ رئالیسم جادویی که فقط مارکز رو نداره!!

لطفا از فوئنتس؛ کورتاسار و بورخس هم اثر بزارید. ممنون

حسین
حسین
2020-05-19 11:11 ق.ظ

سلام باتشکر از زحمات فراوان شما اون نوشته حاشیه که نوشته تاریخ ما خیلی مشکل سازه ، من چون دستگاه کتابخوان دارم و با اون کتاب می خونم و صفحش 6 اینچیه مجبورم برای بهتر خوندن کتاب حاشیه رو خذف کنم ولی چون شما تو حاشیه نوشتین دیگه امکان خذف خودکار حاشیه وجود نداره و من باید برم تو سایتا و اون حاشیه خذف کنم که واقعا برای هرکتابی سخت و ملال آوره و در ضمن چون دستگاهای کتابخوان برای انگلیسی طراحی شدند، به اندازه کافی با فارسی مشکل داریم ،و مجبوریم حاشیه خذف کنیم تا خونده بشن خواهشا خذف… بیشتر..

Manaa
Manaa
2020-06-04 1:35 ق.ظ

سپاس. سایت تان همراه خوبی برای ندارهای کتاب خوان است….تندرست باشین

هان
هان
2020-07-11 10:48 ب.ظ

عالیی ایددددد

mahan
mahan
2020-07-25 4:39 ب.ظ

سایتتون عالیه اما کتاب های:«پیرمرد و دریا» و« داستان زندگی من »را فراموش کردین.

rose
rose
2020-09-01 4:09 ب.ظ

سلام از وب سایت عالی تون متشکرم لطفا فایل رمان اسکار و لوسیندا , کلاریسا و نایت مر ابی رو بذارید.

rose
rose
2020-09-01 5:27 ب.ظ

سلام ممنونم بابت سایت عالیتون که فایل کتابهای با ارزش رو در اختیار ما قرار دادید, لطفا رمان اسکار و لوسیندا, کلاریسا و نایت مر ابی رو هم لحاظ کنید.

امیر
امیر
2020-12-09 12:14 ق.ظ

با عرض سلام و تشکر از زحمات شما

میخواستم بپرسم با توجه به اینکه اکثر رمانهای معروف مربوط به زمان گذشته هستند و در ان زمانها وسایل ارتباط جمعی نبوده و زندگی مثل حالا انقدر پیچیده نبوده مطالعه زندگی انها و اتفاقات ان زمان چه تاثیری روی زندگی ما دارد واینکه بعضیها میگویند که خیلی از نویسندگان رمانهای بزرگ فراماسون بوده اند حقيقت دارد؟

زهرا
زهرا
2021-02-05 2:43 ب.ظ

باسلام خیلی ممنون از سایت خوبتون🌼🌸🌹🙏

Delaram
Delaram
2021-03-20 2:52 ق.ظ

وای واقعا مرسی از سایت عالیتون خیلی کمکم کرد خدا تو هر راهی کمکتون کنه😢😢

farnaz
farnaz
2021-04-05 9:25 ب.ظ

مرسی از سایت خوب و کاربردی تون واقعا برای ندار ها عالیه. مرسی

رهام
رهام
2021-04-06 12:19 ق.ظ

بسیار بسیار از شما ممنونیم که دراین شرایط واقعابداقتصادی یاریگر فرهنگ مردم این سرزمین هستیدوفرصت مطالعه کتاب را به مادادید

داوود شفق
داوود شفق
2021-04-17 11:42 ب.ظ

ممنون از شما برای دسترسی اسان به کتابها. لطفی بود که شامل حال من هم شده و بسیار سپاسگذارم❤🙏

مهتاب
مهتاب
2021-05-16 2:44 ب.ظ

با درود و سپاس . کار بسیار زیبایی انجام دادید. من به سهم خود از شما سپاسگزارم.

مقدم
مقدم
2021-06-26 12:41 ب.ظ

سپاس از شما بزرگواران

x
x
2021-10-14 1:40 ب.ظ

عالی بود

حبیب
حبیب
2021-11-01 12:44 ق.ظ

سلام اولا که خسته نباشید میگم به شما چون سایتتون درجه یکترین در نوع خودش هست و اینکه کمتر از این قبیل خدمات رو میبینیم و خب شما کاری رو انجام میدین که باعث ترقیب در خوندن کتاب میشه و این هم جای تشکر داره چون اکثریت مردم ما در قشر ضعیف هستن و خب به طبع توانایی و وقت خرید کتاب رو پیدا نمکینن شاید هم خیلی ها اصلا به فکرش هم نمیوفتن انقد که مشغله و مشکلات جامعه زیاد شده ولی بازم ممنون از شما که این عمل خیر رو انجام میدین.بهترین ها برای شما

سیامک گل نراقی
سیامک گل نراقی
2021-11-03 3:09 ب.ظ

سلام من از این سایت شما بینهایت سپاسگزارم.
بهترینی است که میتواند وجود داشته باشد.
من خیلی از کتابهای خوبی که در ایام قدیم خوانده بودم، دوبار به لطف شما از این سایت دوباره دانلود کردم و خواندم البته از این سایت کتابهایی که تابحال نخوانده بودم و همچنین کتابهای جدید را نیزخواندم.
ارادتمندم
سیامک گل نراقی
1400/8/12

سهیل
سهیل
2023-11-28 3:08 ب.ظ

سلام اول ممنون بابت این حرکت عالی برای استفاده رایگان از کتب و در زمینه لیست برترین های رمان ظاهرا نگاه بیشتر به تولید سینمایی موفق بوده و بعضی ها هرچند کلاسیک هستند ولی جزو برترین ها نیستند مثل آثار بالزاک نربوط به زمان ما نیست . بعضی ها در زبان انگلیسی جزو آثار فاخر هستند که در ترجمه هیچ چیزی از آن باقی نمانده و لطفی ندارد ، آثار بکت نمایشنامه هستند و نمی شود گفت رمان و دیگر این که اگر از بکت چیزی در لیست باشد در انتظار گودو انتخاب بهتری است و از ایرانی ها هیچ… بیشتر..

علی باقری
علی باقری
2023-12-17 4:08 ب.ظ

سلام، واقعاً عالیست سایتتون، دورود بر شما عزیزان، با امید به عالی تر شدن، مرگ قسطی سلین،