دانلود کتاب قانون جذب

نام کتاب

قانون جذب  (دانلود+)

نویسنده

مایکل لوسر

موضوعات

قانون جذب,تجربه آن و چگونگی برخورد با آن و علم ان

رمز ( پسورد )

pdftarikhema.com

تهیه توسط

ناشناس

حجم کتاب

12.950 کیلوبایت (KB)

قالب کتاب

PDF – پی دی اف

منبع الکترونیکی

تاریخ ما

 

« هم اکنون می‌توانید کتاب قانون جذب را از کتابخانه تاریخ‌ما دانلود کنید. »

معرفی بهترین کتاب قانون جذب

شاید برای شما هم این اتفاق افتاده باشد که در نیاز شدید به چیزی به سر ببرید و ناگهان این نیاز از شخصی که حتی به ذهنتان خطور نمی‌کرد ، برطرف شود؟ یا این که به یاد کسی افتادید و آن فرد در همان روز یا روز بعد پیش شما بیاید تا به شما سر بزند؟ به احتمال زیاد با چنین اتفاقاتی روبرو شده اید! تمام این رویدادها نشان دهنده‌ی این است که یک قانون بر زندگی ما تاثیرگذار است که قانون جذب نام دارد. حال باید بدانیم که کارکرد این قانون چگونه است و چگونه می‌توان از آن برای زندگی بهتر بهره برد.

 

 

دانلود رایگان کتاب قانون جذب
دانلود رایگان کتاب قانون جذب pdf

 

 

دانلود رایگان کتاب قانون جذب
دانلود رایگان کتاب قانون جذب

بخشی از کتاب قانون جذب

قبل از اینکه چیزی در مورد قانون جذب یاد بگیرم، از زندگی حرفه ای ام راضی نبودم. درگیر شغلی بودم که مرا به هیچ جا نمی رساند و هیچ فرصتی به من داده نمی شد تا خلاق باشم. ساعات طولانی کار می کردم و وقت کمی برای پرداختن به علایق بیرونی ام داشتم. حتی با اینکه خوابی دیده بودم که برای رها کردن کارم به من انگیزه می داد، این کار را نکردم. هشت سال طولانی در آن شغل دوام آوردم چون به درآمدش نیاز داشتم.
به هرحال، به محض اینکه در مورد قانون جذب چیزهایی یاد گرفتم، همه چیز تغییر کرد. شروع به پیگیری خواسته هایم کردم، مثل مربیگری و تدریس، که احساسی خوب به من می داد. بنابراین نتیجه گرفتم که « احتیاج دارم بیشتر به این کار بپردازم. » از قانون جذب استفاده کردم تا اطلاعات بیشتری به دست بیاورم و فرصت ها و موقعیت ها را برای مربیگری و تدریس جذب کنم.
با اینکه هنوز هم کار دولتی داشتم، در عرض یک سال در بیش از پنجاه همایش آموزش دادم و حالا چیزی نمانده بود به آرزویم برسم؛ یعنی روزهایم را صرف تعلیم دیگران در مورد قانون جذب کنم.
آرزوهای من شناسایی شد، اما به تدریج. از عهده برآمدم که کارفرمای خود را متقاعد کنم فقط چهار روز در هفته کار کنم، که اولین بار بود کارفرمایم به چنین کاری تن می داد. به مدت پنج سال، چهار روز در هفته کار کردم که بعد به سه روز در هفته تقلیل یافت و همزمان حواسم را بر کار مربیگری ام متمرکز می کردم. در سال دوهزار کارم را ول کردم و هرگز به گذشته نگاهی نینداختم.
و امروز از زندگی حرفه ای ام راضی هستم. هرگز تا این حد احساس سرزندگی و خلاقیت نکرده بودم. از لحاظ مالی هم وضعم به مراتب بهتر از زمانی است که برای کسی دیگر کار می کردم. مردم همیشه از من می پرسیدند چطور زندگی ام این قدر عالی و معرکه است. بنابراین من این حکایت را برای شان می گفتم، و اینکه درک قانون جذب بود که همه چیز را برایم میسر کرد.

 

 

« هم اکنون می‌توانید کتاب قانون جذب را از کتابخانه تاریخ‌ما دانلود کنید. »

برای دانلود کتاب قانون جذب از باکس بالای صفحه استفاده کنید. 
Subscribe
دنبال کردن
guest
6 دیدگاه ها
most votedبیشترین رای
جدیدترین قدیمی‌ترین
Inline Feedbacks
View all comments
مریم
مریم
1398-08-19 2:16 بعد از ظهر

عالی بود ممنونم

مریم
مریم
1398-08-19 2:16 بعد از ظهر

با سلام عالی بود

رز مجد
رز مجد
1398-08-18 0:01 قبل از ظهر

کتاب محشریه ❤❤

ابوالفضل
ابوالفضل
1398-12-26 8:42 قبل از ظهر

ممنون ..من چاپی این کتاب خریده بودم ولی گم کرده بودم..
کتاب بی نظیریه

رز مجد
رز مجد
1398-08-18 0:02 قبل از ظهر

کتاب خیلی خوبیه 👍👍

Nahal
Nahal
1399-01-20 1:54 قبل از ظهر

واقعا ممنونم