دانلود کتاب فیلسوفان سیاسی قرن بیستم

نام کتاب

فیلسوفان سیاسی قرن بیستم دانلود

دانلود کتاب

×
           

شکیبا باشید، دانلود شما کمی دیگر شروع می‌شود.

با توجه به حجم بالای دانلودها، لطفاً «20» ثانیه صبر کنید؛ سپس دانلود شما انجام می‌شود. تا شروع دانلود می‌توانید از کانال تلگرام و یا صفحه اینستاگرام ما دیدن کنید.

زمان باقی مانده: 20

         

نویسنده

مایکل ایچ. لسناف + به اهتمام خشایار دیهیمی

موضوعات

عرفان ، فلسفه

رمز (پسورد)

pdftarikhema.com

تهیه توسط

ناشناس

حجم

3.3 مگا بایت (MB)

قالب کتاب

PDF – پی دی اف

منبع الکترونیکی

کتابخانه تاریخ ما

 

 

 

 

 

کتاب فیلسوفان سیاسی قرن بیستم اثر مایکل ایچ. لسناف به اهتمام خشایار دیهیمی است ؛با آنکه انسان واقعاً هزاران سال با مسائل سیاست دست به گریبان بوده‌ است، ما نمی‌توانیم فلسفهٔ سیاسی قرن بیستم را بفهمیم مگر آنکه خود قرن بیستم را بفهمیم ـ یعنی آن تکامل بسیار خاصی راکه در قرن ما در زندگی و جامعه بشری رخ داده است. نیازی به گفتن ندارد که چنین موضوعی گسترده ‌تر از آن است که بتوان اینجا و در این مجال به‌طور کامل بدان پرداخت. اما آنچه ما بدان نیاز داریم تعریف و توضیحی دائرهٔ‌المعارفی و جامع و مانع نیست. بلکه تشخیص روندهای اصلی و اساسی است. این روندها چه‌ها بوده‌اند؟ کجا باید چنین تشخیصی را جست؟
علم و وضع بشری پیش از آنکه در نظری به دیدگاه وبر در مورد مدنیته بیاندازیم، لازم است برخی از مسائل عامی را که او در مقام علو اجتماعی، فرصت بررسی‌اش را داشت به اجمال مرور و بررسی کنیم. البته علوم اجتماعی بخشی از علوم است جست و جو برای برای رسیدن به شناختی سیستماتیک از جهان…
Subscribe
دنبال کردن
guest
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
View all comments