دانلود کتاب دین ستیزی نافرجام، در نقد تولدی دیگر

نام كتاب

دین ستیزی نا فرجام (دانلود+)

نويسنده

مصطفی حسینی طباطبایی

موضوع

تولدی دیگر + شجاالدین شفا + دین ستیزی + ادیان توحیدی + رد آرای بی سند

.

رمز ( پسورد )

pdftarikhema.com

تهيه توسط

اني کاظمي

00000 حجم دانلود کتاب

1.447 کيلوبايت (KB)

قالب کتاب

PDF – پي دي اف

منبع الکترونيکي

تاريخ ما

 

Image result for ‫کتاب دین ستیزی نافرجام، در نقد تولدی دیگر‬‎
Subscribe
دنبال کردن
guest
58 دیدگاه ها
most votedبیشترین رای
جدیدترین قدیمی‌ترین
Inline Feedbacks
View all comments
فرزاد
فرزاد
2010-08-09 6:41 ب.ظ

سلام من نه یه تپه ریش دارم . نه این نظام 32 ساله دزد را . من نه مسجد می رم . نه نوحه گوش می دم . به شیخ هم می گم بستنی قیفی . اما هم خدا را قبول دارم . هم محمد (ص) را . انگار خرد گم کردید ادم وقتی قران را بو می کنه می فهمه بوی بهشت می ده . شما می گید کلام محمد (ص) اخه دیوانه ها تا بحال به اسرار ریاضی قران دقت کردید . نه نکردید . اگه می بینی کلامش ساده است چون مردم در ان زمان این را… بیشتر..

اصغر
اصغر
Reply to  فرزاد
2010-09-11 11:09 ب.ظ

دوست من فرزاد جان درود بر شما از اینکه میگی قرآن دارای اسرار ریاضی هست شاید از دیدگاه دیگران مینگری، برای اینکه شما را آگاه کنم فقط این نکته را میگویم که ایا به نظر شما خدائی که پیامبرانی را فرستاده تا مردم را به یکتاپرستی دعوت کند ایا به پیامبر بعدی اجازه میدهد که پیروان پیامبر قبلیش را فقط به این خاطر که گفته های پیامبر جدید را قبول ندارنذ قتل وعام کند، پس چرا محمد در ایات مکی که اینهمه مردم را به خداپرستی دعوت میکرد و حتی اجازه نمیداد به پیامبر که با انها مجادله کند ولی… بیشتر..

ع-ح
ع-ح
Reply to  اصغر
2012-08-02 5:31 ب.ظ

@اصغر, خدا رو شکر انقدر دروغ میگید تحریف میکنید واز روی جهل چیزهایی روکه خوندیدوشنیدید بدون سندواز روی غرض وکینه بیان میکنید که گندش چنان در میاد که خودتون ،خودتون رو محکوم میکنید.

احمق، کتاب ديد و گمان کرد عالم است×
خودبين، بکشتي آمد و پنداشت ناخداست×
ما زشت نيستيم، تو صاحب نظر نه‌اي×
اين خوردگيري، از نظر کوته شماست×

سبحان
سبحان
Reply to  اصغر
2015-03-24 12:08 ب.ظ

@اصغر, اولاً جلوی زن و بچه هاش نبود.دوماً برو لینک زیر ببین اصل داستان چی بود نه برات تعریف کردن.
http://www.valiasr-aj.com/fa/page.php?bank=question&id=922

افشار
افشار
Reply to  اصغر
2020-05-20 8:52 ب.ظ

سلام اصغر جان من وقتی کتاب ۲۳ سال علی دشتی رو خوندم دقیقا نظر شمارو داشتم ولی وقتی جوابیه دقیق کتاب نقد شبهات علی دشتی رو از آقای مصطفی حسینی طباطبائی خوندم، دیدم که در اون کتاب چقدر تحریف جعل و دروغ بوده حتی آیه را با زیرکی تغییر داده، کتاب خط به خط کتاب علی دشتی رو نقد کرده، من پیشنهادم به همه اینه هردو طرف رو بخونید

بابک
بابک
2011-01-03 5:04 ب.ظ

سلام دوستان
من یک استاد دانشگاه و دارای دکتری در رشته ریاضی هستم. چند سال پیش با خواندن کتاب تولدی دیگر مولحد شدم ولی همیشه دنبال دلیل می گشتم. تمام کتبی را که دوستان نام برده اند, (کتابهای ملحدانه)خوانده ام.ولی از زمانی که کتب استاد طباطبایی را خواندم به نظرم خیلی منطقی آمد. دوباره با تفکر مجدد به دین عزیز اسلام برگشتم.

bahamn
bahamn
Reply to  فرشید محمودی
2010-05-02 10:19 ق.ظ

خداوند واقعی روان این مرد بزرگ یعنی جناب دکتر شفا را بیامرزد من کتاب تولدی دیگر را خوانده بودم و بسیار از این کتاب درس گرفتم براستی که نام تولد دیگر برازنده این کتاب است و الان که نقد کتاب را از شخصی وطن فروش خائن خبیث خواندم که جز مشتی دروغ و توجیهاتی عاجزانه چیز دیگری در آن ندیدم ایمانم به آقای دکتر شفا بیشتر و بیشتر شد.آقای طباطبایی و آقای کاظمی دوران ننگین شما بسر آمده و فرزندان سرزمین پاک و اهورایی ایران از خواب غفلت و نادانی که اسلام به این سرزمین آورد بیدار شده اند و… بیشتر..

bahamn
bahamn
Reply to  فرشید محمودی
2010-05-02 3:00 ب.ظ

اين هم دروغ شرم آور ديگه اي كه شما مي گيد .اتفاقا چون اهل تاريخ هستم فرق شما و دكتر شفا رو خوب فهميدم.اديان ايراني و نژاد آريا هم همچين گل بي عيب نيستند مسلما آنها هم داراي نواقصي هستند چيزي كه مهمه اينه كه نطقي و به دور از كج بيني حرفي زده بشه كه آقاي شفا اين مهم را به بهترين شكل انجام داده همونطور كه شما ها وطن فروشي و خيانتو به بهترين شكل انجام ميديد.

الف
الف
Reply to  فرشید محمودی
2012-03-02 4:17 ب.ظ

@انی کاظمی,
اقای کاظمی براتون متاسفم که با حرف نمیشه واقعیتهارو عوض کرد….

بهار
بهار
Reply to  فرشید محمودی
2010-06-14 8:54 ق.ظ

مرد نمیرد به مرگ مرگ ازو نام جست
زنده چو جاوید شد مردنش آسان کجاست

بهار

bahamn
bahamn
2010-05-02 10:09 ق.ظ

خداوند واقعي روان اين مرد بزرگ يعني جناب دكتر شفا را بيامرزد من كتاب تولدي ديگر را خوانده بودم و بسيار از اين كتاب درس گرفتم براستي كه نام تولد ديگر برازنده اين كتاب است و الان كه نقد كتاب را از شخصي طن فروش خائن خبيث خواندم كه جز مشتي دروغ و توجيهاتي عاجزانه چيز ديگري در آن نديدم ايمانم به آقاي دكتر شفا بيشتر و بيشتر شد.آقاي طباطبايي و آقاي كاظمي دوران ننگين شما بسر آمده و فرزندان سرزمين پاك و اهورايي ايران از خواب غفلت و ناداني كه اسلام به اين سرزمين آورد بيدار شده اند و… بیشتر..

جواد مفرد کهلان
2010-05-07 11:50 ب.ظ

در یک نگاه گذرا که به متن نوشته انداختم اشکال اساسی را این دیدم که شجاع الدین شفا اسطوره شناس نیست که وقایع مربوط به تاریخ و سنن خدایگان کهن در قالب اساطیر را الک و غربال کند و سره تاریخی را از ناسره افسانه ای و اغراق و افراط و تفریط مشخص سازد. این مطالب را از زاویه دید منطق بررسی میکند. نگارنده بر خلاف شجاع الدین شفا به عنوان محقق تاریخ اساطیری کاری به ایراد گیری به فرهنگ و سنن گذشتگان ندارم و صرفاً ریشه حقایق تاریخی و آیینی گذشته را تا آنجاییکه در تیر رس من است،… بیشتر..

سارا
سارا
Reply to  فرشید محمودی
2011-12-29 1:03 ب.ظ

@انی کاظمی,
مایع ….. مایه
ارجا …. ارجاع
انسانیت اگر ملاک باشد نام دین اهمیتی ندارد
با اینکه این کتاب (تولدی دیگر) رو سالهاست دارم اما هرگز رغبت نکردم که خطی از آن را بخوانم
خیلی دلم می خواهد بدانم کسانی که دین مدار هستند چقدر دینی زندگی می کنند
و کسانی که سنگ ایرانی بودن و آریایی بودن را به سینه می زنند چقدر ایرانی هستند و برای ایرانشان چه می کنند
از نظر من این بحث ها بی سرانجام است و عبث

اصغر
اصغر
2010-06-11 3:27 ق.ظ

درود بر همه آزاد اندیشان: من کتاب تولدی دیگر را سه بار مطالعه کرده ام و این کتاب از لحاظ منطقی وسند کامل است.اصولا اگر بخواهیم فقط به دین اسلام که من قبلا یکی از مسلمانان پروپاقرصش بودم ونماز وروزه ام هم ترک نمیشدبپردازیم که اطلاعاتمان نسبت به ان از دینهای دیگر بییشتر است وقتی قران را میخوانیم میتوانیم کاملا به اشکالاتش پی ببریم واین کاملا به ما میفهماند که اسلام یک دین الهی نیست. برای اطلاعات بیشتر میتوانید کتابهای زیر را مطالعه کنید: 23 سال از علی دشتی-پیامبران خرد از هوشنگ معین زاده-اسلام شناسی از علی میرفطروس-ایا قران کلام… بیشتر..

اصغر
اصغر
Reply to  فرشید محمودی
2010-06-15 9:04 ب.ظ

دوست من به جای اینکه در مورد چیزهای بیهوده از جمله مسلمان بودن یا نبودن من بحث کنید بهتر است کتابهای تاریخی و همین طور کتابهائی که بهتان معرفی کردم را مطالعه کنید.هر شخصی حق دارد راه درست را با عقل ومنطق و تحقیق بیابد. امیدوارم موفق باشید.

حمید هستم
حمید هستم
Reply to  اصغر
2011-10-07 1:51 ق.ظ

کاشکی اقای منتقد قران را هم می خوندی و مقایسه می کردی می دیدی راست میگن این تاریک فکران یا نه عقل به همراه دانش دو طرفه خوب چیزیه والا؟؟؟؟

رضا
رضا
2010-08-09 6:11 ب.ظ

e

محمدرضا
محمدرضا
2010-09-12 4:10 ب.ظ

چرا اصل کتاب تولدی دیگر و نقدهای آن را با هم در سایت نمی گذارید تا هر انسان ازاده مطالعه و تصمیم گیری کند ، آیا فقط نقد کتاب را در سایت گذاشتن یکطرفه به قاضی رفتن نیست ؟

فیلیس
فیلیس
2011-01-01 11:28 ب.ظ

در سایت گفتگوی قرآنی به تمام شبهات به شکل کامل پاسخ داده میشود،در عجبم از افرادی که حرفهای یک شیاد را میپذیرند اما حاضر نیستند یک بار هم که شده به قرآن رجوع کرده یا راجع به آن کج فهمی اشان که عامل ایجاد شبهه در ذهنشان بوده،پرس و جو کنند.

بابک
بابک
2011-01-21 3:13 ب.ظ

زنده باد یاد و خاطره بزرگ مرد تاریخ ایران استاد شجاع الدین شفا

من با تولدی دیگر دوباره متولد شدم

دی
دی
2011-01-25 4:49 ب.ظ

آقای کاظمی می خواهید بدانید دین چطور بوجود آمده؟: در معبدی گربه ای وجود داشت که هنگام مراقبه ی راهب ها مزاحم تمرکز آن ها می شد . بنا بر این استاد بزرگ دستور داد هر وقت زمان مراقبه می رسد یک نفر گربه را گرفته و به ته باغ ببرد و به درختی ببندد . این روال سال ها ادامه پیدا کرد و یکی از اصول کار آن مذهب شد . سال ها بعد استاد بزرگ در گذشت . گربه هم مرد . راهبان آن معبد گربه ای خریدند و به معبد آوردند تا هنگام مراقبه به درخت ببندند… بیشتر..

علی حاجی زاده
2011-02-08 8:05 ب.ظ

1- در جنگ احد کفار شایعه کردند که پیامبر به شهادت رسیده اند و موجب تزلزل در بین مسلمانان شدند و از آن سودها جستند سپس پیامبر فرمودند اگر من شهید شدم آیا شما باید به بت پرستی خود برگردید مگر نه این است که خدا هست و شما باید پس از من هم پیروی او را بنمایید. 2- حضرت امیر پس از پیامبر از حقوق حقه خود گذشتند و خانه نشین شدند چرا ؟ چون حق شخصی برای خود قائل نبودند و نمی خواستند اسلام دوچار تفرقه شود و خود یاری گر خلفا شدند به صورتی که ایشان بیان… بیشتر..

مجيد
مجيد
2011-03-18 4:11 ق.ظ

دوستان نيازي به بحثهاي به اصطلاح تاريخي نيست هر كس مي خواهد خوي واقعي صاحب هر راي را و بهره او از منطق و استدلال وسند را بفهمد كافيست لحن كلام او را ببيند فحاشي و اتهام افكني و پرده دري دوستان نشاندهنده منطق ايشان است وقتي به دليل فقدان سند، عقده به ميدان مباحثه بيايد به جاي استناد، فحاشي و عقده گشايي رخ مي نمايد و صاحب راي را رسوا مي كند

محمدرضا
محمدرضا
2011-04-05 11:49 ق.ظ

سیر نظراتی که دوستان در این صفحه داده اند به من نکاتی را یادآور شد که ارزش بیان دارند: 1- اینکه مطلبی که به دور از تعصب یا تندی بیان شود، هر چند که به اندازه ی کافی مستند یا معقول نباشد، بیشتر بر مخاطب متفکر و سلیم تاثیر ماندگار میگذارد 2- اینکه به انعطاف و تغییر بیش از قضاوت و تثبیت بها بدهیم؛ اگرچه ما به دنبال تثبیت یک تفکر هستیم تا خط مشی مشخصی در ادامه ی زندگی داشته باشیم ولی مجبور نیستیم در تثبیت عجول باشیم.با دوری از قضاوت بر اساس اولین سیل اطلاعات و اندیشه ها(قضاوت… بیشتر..

مهسا
مهسا
2011-05-13 10:02 ب.ظ

دوستان لطفا لينك دانلود يا راه دانلود كتاب تولدي ديگر را براي ديگران بگذاريد تا بقيه دوستان كه مثل من به اين كتاب علاقه مندند بي نصيب نمونن. آخه به هيچ وجه حتي در بازار سياه هم يافت نمي شود با تشكر

محمد مهدی
2011-10-01 6:52 ب.ظ

سلام

در عجبم از توجیح آن دوست عزیز که میگفت چون در قرآن فقط از حیوانات عربستان سخن به میان آورده پس قران مخصوص عربهاست …
گاو و شتر و خر و … که در قرآن آمده در ایران هم هستند شتر یکی از حیواناتی است که همیشه در ایران بوده است اگر بخواهیم بر پایه منطق این آقا به حقیقت برسیم قرآنی درست است که همه موجودات زنده جهان در آن نامی داشته باشند!!!!!!!!!!!!!

حمید هستم
حمید هستم
2011-10-07 2:24 ق.ظ

به نظر من کسانی هستند که می خواهند راه ممنوعه بروند و فقط در طول زندگی دنبال کلاه شرعی از نوع منطقی و به ظاهر عقلانی می گردن اما فردریش ویلهلم هگل می گوید ان چیزی که حقیقی است عقلانیست و انچه که عقلانیست است حقیقیست.
عزیزان برای رسیدن به حق و باطل فقط مطالعه و عقل و بررسی (یعنی جملات را تا اخر و از اول بررسی کنیم)

یحیی
2011-11-07 7:56 ق.ظ

سلام بر همه دوستان بسیاری از شبهاتی که در کامت های بالا در رد اسلام و قرآن آمده است ، بخصوص در رابطه با شبهات قرآن در وب jelodari.blogfa.com جواب داده شده است. قرآن خیلی بزرکتر از آن است که بشود با چند شبه آن را متزلزل نمود. قرآن اگر نوشته محمد (صلی الله علیه و آله) بود در متن آن یک آیه محکم می آورد که بعد از محمد علی امام است و در این قرآن بصورت روشن و متقن از خانواده محمد ص حمایت می کرد. بعد از پیامیر ص بشترین آسیب به خاندان ایشان وارد شده است.… بیشتر..

محمد رضا
محمد رضا
2011-12-08 8:35 ب.ظ

سعدیا مرد نکو نام نمیرد هرگز
مرده انست که نامش به نکوی نبرد.

من از همین جا و در این ساعت درود میفرستم بر همه ی کسانی که برای میهنشون و زنده نگه داشتن اداب فرهنگ وسننشون تلاش کرده و در این را از هیچ کوششی فرو گذار نکرده و نمیکنند.

شادروان دکتر شجا الدین شفا از اون دست انسانهایی بودن که عمری رو به اگاهی پراکنی در سطح دین زده ی هازمان کشورمون ایران صرف نمودند . یادش گرامی و نامش جاودان.

حسین
حسین
2012-07-04 1:54 ق.ظ

سلام دوستان نمی دانم چرا اینقدر حقیقت مظلوم است. در طی دویست سال گذشته تازیانه های زیادی به دین زده شد که البته کاملا به سود دین و در جهت توضیح قران بر مبنای عقل بوده است. اصولا اعتقاد به اسلام اگر هیچ نفعی برای آن دنیای مسلمانان نداشته باشد (که البته دارد) به درد این دنیای آنها به شدت می خورد و این نفع چیزی نیست جز حفظ وحدت، تحمل پذیری اقوام و ملل مختلف در داخل امت واحد و این یعنی قدرت. متاسفانه در دویست سال گذشته با ایجاد تفرقه های جدی، فرق انحرافی و تاکید (احمقانه) بر… بیشتر..

ناشناس
ناشناس
Reply to  حسین
2012-08-31 8:29 ب.ظ

@حسین, من هم حرفای زیادی دارم و دلیل و مدارک زیادی برای اثبات تو حید و معاد و نبوت دارم . ولی لزومی نمی بینم چیزی بگویم . زیرا آنانی که متکی به حواس پنجگانه ناقص و همراه عقل متکی به این حواس هستند . چیزی را که معجزه هست و دلیل محکم هست . بجز خرافات و سخنان گذشتگان نمیدانند . بگذار چنین باشد . آقا ، ما از خرد به قول شما عزیزان بی بهره ایم . شما که این همه بهره مندید . کمی در کلامتان عقلانی باشید و لب به بدگویی شخصیتی که حداقل یک میلیارد… بیشتر..

ع-ح
ع-ح
2012-07-05 1:26 ق.ظ

سوره 46: الأحقاف به نام خداوند رحمتگر مهربان بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِيمِ حاء ميم (1) فرو فرستادن اين كتاب از جانب خداى ارجمند حكيم است (2) [ما] آسمانها و زمين و آنچه را كه ميان آن دو است جز به حق و [تا] زمانى معين نيافريديم و كسانى كه كافر شده ‏اند از آنچه هشدار داده شده‏ اند رويگردانند (3) بگو به من خبر دهيد آنچه را به جاى خدا فرا مى‏خوانيد به من نشان دهيد كه چه چيزى از زمين [را] آفريده يا [مگر] آنان را در [كار] آسمانها مشاركتى است ،اگر راست مى‏گوييد كتابى پيش از اين [قرآن]… بیشتر..

مهدي
مهدي
2012-09-21 9:39 ب.ظ

من الان دانشجوي سال آخر روانشناسي هستم. قبلا هم رشته علوم و معارف اسلامي ميخوندم و خيلي معتقد بودم. كتاب آقاي شفا و كتاب 23 سال آقاي دشتي رو هم مطالعه كردم چون انتقاداشون رو نخوندم و مطالعاتم كامل نيست درباره خدا و دين و… نطر نميدم ولي دو چيز رو ميخوام بگم اول از همه اينكه هر كسي هرچقدر هم به ديدگاه و عقيده خودش پايبند و معتقده بهيچ وجه بطرف مقابل و ديدگاهش توهين نكنه. بيايد فرهنگ بحث علمي و مذاكره درستو جا بندازيم با توهين و سرزنش و… نميشه و مخالف بحث سالمه. نكته دوم اينكه بنظر… بیشتر..

سبحان
سبحان
2015-03-24 12:21 ب.ظ

من نمی دونم کی گفت قرآن برای عربهاست چون فقط حیون های عربها توش بوده آخه خر و گاو فقط مخصوص عربهاست.
شاید یک دلیل دیگش این باشه آخه بیان توی قرآن حرف از اورانگوتان و تمساح بزنن مردم نمی گن این داره فحش میده؟ ، اینا چیه داره میگه؟
بعدشم قرآن نمی تونه بیاد از تک تک حیون ها حرف بزنه یا تک تک میوه ها رو نام ببره!قرآن به کلیات می پردازه نه جزئیات!

گیسو
گیسو
2015-03-26 2:02 ب.ظ

اخر من نفهمیدم این کتابو دانلود کنم یانه …. میخوام اطلاعاتم در مورد دینم ک شیعس بیشتر بشه ….. یه عده گفتم من با خوندش دیگه مسلمون نیسم 🙁 اینکه خیلی بده

میثم.ط
میثم.ط
Reply to  گیسو
2019-11-29 2:15 ق.ظ

آیه 31 و 32 روم را بخوان که هر گونه فرقه ی مذهبی ای را رد کرده.

شهاب
شهاب
2015-05-18 11:59 ق.ظ

مسلمان گر بدانستی که بت چیست بدانستی که دین در بت پرستی ست وگر مشرک ز بت آگاه گشتی کجا در دین خود گمراه گشتی شیخ محمود شبستری دوستان عزیزم که فکر میکنید با توهین به دیگران میتوانید نظر خود را به کرسی بنشانید دوستانی که با مطالعه چند کتاب به این نتیجه رسیدید که علامه دهر هستید و میتوانید با نگاهی از بالا به پایین دیگران را ارشاد و به راه راست هدایت کنیدو…دوستانی که با پاس کردن درس معارف دانشگاه و چند برهان مثل علیت و نظم و برهان اخلاق و…فکر میکنید به به راه اثبات عقلی خداوند… بیشتر..

مهران
مهران
2019-04-20 7:03 ب.ظ

باورکنیو تمام شبهات اسلام ستیزان و آتئیست ها توسط مجموعه رد شبهات ملحدین جواب داده شده ولی این آتئیست ها چون منابع تبلیغاتیشون قوی است اینطوری تونستن مردم رو سردرگم کنند

امین
امین
2020-09-07 6:57 ب.ظ

سلام دوستان من تکتک نظرات را خواندم فقط یه تجربه از منابع کذب بهتون انتقال بدم اینکه در کتاب 23 سال علی دشتی یاد گرفتم…. هرکتابی که در رد یا انتقاد از کسی میخونید مخصوصا دینی حتما به پاورقی ها مراجعه کنید ببینید وقتی پایین صفحه به رفرنسی ارجاع میدن تو اون کتاب و اون صفحه اون مطلب آورده شده یا نه……… مثلا تو کتاب 23 سال یه منبع تو اوایل صفحه مطلبی رو آورده بود و زیزنویسش نوشته بود (کتاب سیاحت شرق نجفی قوچانی صفحه 528 ) من رفتم pdf رو پیدا کردم ونگاه کردم دیدم این کتاب 390… بیشتر..

bahamn
bahamn
2010-05-02 3:07 ب.ظ

من احمق قبل از خواندن كتاب تولدي ديگر اهل نماز و روزه زيارت بودم ولي پروردگار را سپاس مي گويم كه با خواندن اين كتاب عمر دوباره به من داد و دوباره متولد شدم كه حرفهاي مشتي دروغگو و جنايت كار رو ديگه باور نكنم و حقيقت اين اديان بظاهر توحيدي كه در واقع شرك و دروغ و غير عقلاني هستند برايم آشكار شه

bahamn
bahamn
Reply to  فرشید محمودی
2010-05-20 10:24 ق.ظ

آقای کاظمی گویی خود را به بی خبری می زنید که در نگاه اول من هم فکر کردم که واقعا بی خبری اما در حقیقت برای این که نوکری و میهن فروشی خود را به بهترین شکل انجام بدید خود را به خواب زده اید .این اشخاصی بزرگی که اسم بردید .رازی ،پور سینا،فردوسی ،منصور،خیام و ….. نتنها اعتقادی به گفته های محمد نداشته اند بلکه سعی کرده اند در آثار و نوشته های خود نسل های آینده ایران زمین را بیدار کنند و این مهم اکنون در آستانه روی دادن است.واقعا شما نمی دانید که رازی رساله ای مستقل… بیشتر..

سهیل
سهیل
2012-07-16 1:47 ق.ظ

درود بر شجاع الدین شفا و پنجره ای که ایشان و دیگر روشن بینان برای از بین بردن خرافات بر ذهن انسان میگشایند اما افسوس که جمعی سر به زیر برف کرده حتی توان شنیدن کوچکترین انتقادی را ندارند و در جواب استدلال ها و نقد های مطرح شده خود را دل خوش به چند عبارت عربی که حتی معنی آن را هم نمیدانند میکنند برای مثال در جواب استدلال هایی که پیرامون عدم عصمت پیامبر و اهل بیت یا تناقض در آیات قرآن مطرح میشود میگویند:« آیه ی تطهیر گفته پس حتما معصومند یا چون پیامبر گفته این کتاب… بیشتر..

ع-ح
ع-ح
Reply to  سهیل
2012-08-13 7:24 ب.ظ

@سهیل,
**به نام خداوند رحمتگر مهربان**

و چون به آنان گفته شود در زمين فساد مكنيد میگويند ما خود اصلاحگريم (11)

بهوش باشيد كه آنان فسادگرانند ليكن نمی‏فهمند (12)

و چون به آنان گفته شود همان گونه كه مردم ايمان آوردند شما هم ايمان بياوريد.
مى‏گويند آيا همان گونه كه كم خردان ايمان آورده‏ اند ايمان بياوريم?! هشدار كه آنان همان كم‏ خردانند ولى نمیدانند (13

××البقرة××

anna
anna
Reply to  سهیل
2012-09-19 5:24 ق.ظ

@سهیل, این را حتما مطالعه کن که گوستاولوبونی که منتقد یهود و مسیح است چگونه به محمد (ص) احترام می گزارد و یا کارل هاینریش مارکس که من خودم بعد از دیدن این حرف او ایمانم به محمد (ص)
۱۰ برابر شد چون او ست که می گوید ما باید اعتراف کنیم که محمد (ص) یک پیامبر واقعی است و …
او ریس مارکسیست های (متعصب و غالبا ضد دین) جهان است تعجب نمی کنی ؟؟؟

bahamn
bahamn
2010-05-20 10:20 ق.ظ

آقای کاظمی گویی خود را به بی خبری می زنید که در نگاه اول من هم فکر کردم که واقعا بی خبری اما در حقیقت برای این که نوکری و میهن فروشی خود را به بهترین شکل انجام بدید خود را به خواب زده اید .این اشخاصی بزرگی که اسم بردید .رازی ،پور سینا،فردوسی ،منصور،خیام و ….. نتنها اعتقادی به گفته های محمد نداشته اند بلکه سعی کرده اند در آثار و نوشته های خود نسل های آینده ایران زمین را بیدار کنند و این مهم اکنون در آستانه روی دادن است.واقعا شما نمی دانید که رازی رساله ای مستقل… بیشتر..

حمید هستم
حمید هستم
Reply to  bahamn
2011-10-07 1:44 ق.ظ

عزیز من این را حتما مطالعه کن که گوستاولوبونی که منتقد یهود و مسیح است چگونه به محمد احترام می گزارد و یا کارل هاینریش مارکس که من خودم بعد از دیدن این حرف او ایمانم به محمد 10 برابر شد چون او ست که می گوید ما باید اعتراف کنیم که محمد یک پیامبر واقعی است و …
او ریس مارکسیست های (متعصب و غالبا ضد دین) جهان است تعجب نمی کنی ؟؟؟

مرگ بر اسلام
مرگ بر اسلام
2010-07-25 2:29 ب.ظ

درود بر روان دكتر شجاع الدين شفا كه در راه بيدااري اريايي هاي خفته تلاش ميكرد.

اریا
اریا
2010-12-31 11:08 ق.ظ

کتابشفا واقعا شفا است اما برای ان ها که از عقل بهره دارند هدایت میشوند و انها که عقلشان گچ شده چیزی را نمیتوانند بفهمند

مllll
مllll
Reply to  اریا
2020-04-28 12:50 ق.ظ

کتاب شفا، کتاب جعل تاریخه! اتفاقا این عقل شما و امثال شماست که گچ شده و این زحمت رو به خودتان نمی دید که آیا نوشته ای که شفا آورده به منبعش رجوع کنید ببینید راست گفته یا نه! این جناب شفا تاریخ را دست کاری کرده!!!!!