دانلود کتاب دشمنان روم: اشکانیان و ساسانیان

نام کتاب

دشمنان روم باستان(جهت دریافت کلیک کنید)

نویسنده

موضوع

فرعی


جلد

حجم

18 MG

قالب

PDF

به عنوان فردی که برای اثبات بی‌مایگی نظرات پورپیرار وقت گذاشته است به جایی رسیده‌ام که در مقابل اوج حقارت پورپیرار باید برایش دلسوزی کنم. پورپیرار نوشتار خود را با قصه‌ای شروع کرد که برای گروهک تجزیه طلب پانترک و پانعرب بسیار خوشایند بود. به همین دلیل مورد استقبال آنها قرار گرفت و وی را با عنوان دکتر و حتی پروفسور به دیگران شناساندند (البته این عنوان‌های جعلی در بین پانترک‌ها بیشتر طالب داشت).

چرندنگاریهای وی در خصوص تاریخ ایران پیش و پس از اسلام با یادداشتهای کوچکی و نمایش مشتی از خروار حقیقت بر باد داده می‌شد و هر بار پورپیرار که از داشتن طرفدارانی متعصب سر ذوق آمده بود، برای حفظ آنها مجبور بود حرف تازه‌تری و یا بهتر بگویم دروغ بزرگتری بگوید.

امروز پورپیرار همان قصه گوی هزار و یک شبی شده است که برای نجات خود باید قصه جالب توجهی برای تجزیه طلبان بسازد. یک روز هخامنشیان قاتل بودند و اسکندر آنها را نابود کرده بود و به همین دلیل مستحق ستایش بود. روز بعد می‌نوشت که هر گفته اسکندر، هخامنشیان را برانداخته است یهودی و در خدمت پنهان کردن پوریم است! یک روز، کتیبه بیستون سند محکم تاریخی است و روز دیگر مملو از جعل و ساختگی است. یک روز قصه گوی پیر بیستون را به فرمان داریوش می‌نویسد و روز دیگر آن را دست خط یهودیانی می‌داند که قصد پنهان کردن پوریم را داشته‌اند.

سیر نگارشگری پورپیرار نمایانگر هیچ نیست مگر قصه‌گویی برای راضی نگهداشتن اربابان تجزیه طلب. و صد البته مشهود است که کدامین سیاست در دنیا به دنبال ایجاد تفرقه و کدامین سیاست تامین کننده مالی تجزیه طلبان در ایران است. نگاهی به پاسخ‌های پورپیرار به طرفدارانش نیز این سیر بی‌سر و ته نگارشگری را نشان می‌دهد. این مضمون را به تکرار در پاسخ‌های پورپیرار می‌توانید پیدا کنید: صبر کنید چیزهای (قصه‌های) تازه‌ای در راه است!

آری او ننه ناصر قصه گوست که زنده ماندنش منوط به نوشتن قصه‌هایی است که در سال 1387 به فکاهی بشتر می‌ماند تا تاریخ‌نگاری.

از بین بامزه نگاریهای پورپیرار یکی همین بحث اشکانیان است. وی با ابراز نظرات بسیار با مزه معتقد است که اشکانیان یونانی بوده‌اند! البته اینکه چگونه فردی با مدرک دیپلم برای یک دوره ریشه‌یابی می‌کند درحالیکه خود آن افراد از ریشه خود بی خبر بوده‌اند! جای شگفتی دارد و باید برای ننه ناصر قصه‌گو آفرین فرستاد که از خود اشکانیان آنها را بهتر می‌شناسد.

شیرین‌کاری پوپیرار اینجاست که فراموش می‌کند عمری این اشکانیان با رومیان در جنگ بوده و رومیان متوجه نشده‌اند که اینان همان پسر عموهای یونانیشان هستند!

به درخواست جناب آقای ابوالقاسم، کتاب زیر را که به شکل مختصر به درگیریهای اشکانیان و رومیان می‌پردازد، برای شما قرار می‌دهم. امید که با مطالعه آن به داده‌هایی واقعی دست یابید تا هر بی‌ریشه و خائنی نتواند زبان درازی کند.

==================================

کتابی که در زیر برای شما گذاشته می‌شود از سری کتابهای انتشارات Osprey است. این کتاب سومین کتاب از سری کتابهایی است که به دشمنان روم می‌پردازد. نام کتاب «دشمنان روم: اشکانیان و ساسانیان» منتشر شده است.

این کتاب را در یک فایل حدود 18 مگابایتی تقدیم می‌گردد.

==============================================

دانلود کتاب در یک فایل 18 مگابایتی

دانلود

منبع نوشته : http://zulqarnain.persianblog.ir/post/59
Subscribe
دنبال کردن
guest
16 دیدگاه ها
most votedبیشترین رای
جدیدترین قدیمی‌ترین
Inline Feedbacks
View all comments
ب
ب
2010-02-10 9:09 ق.ظ

رهبر شما وقتی میره شیراز و به نماد تمدن شرق میگه اینجا کاخ جباران است از شما چه انتظاری میشه داشت.خوشکه مقدس های کثیف

محمد
محمد
2010-04-10 6:58 ق.ظ

بابا حالا كه خودمون نميتونيم از آثار تاريخيمون مراقبت كنيم حداقل خودمن بديمشون به فرانسه كه سالم بمونن بچه هامون بتونن تو رسانه ها ببيننشون البته اين آخرين راهه ولي وقتي مسئولين خودشون ميخوان كه نباشن ما چي كار ميتونيم بكنيم

ب
ب
2010-02-10 9:04 ق.ظ

شما که که میگین وطن پرستید توی این سی سال چه غلط ی کردید جز این که با افراطی گری ملت ایران را نزد مردم جهان ملتی یاغی و وحشی جلوه داده اید .و اسلام را بازیچه ی دست خود کردید تابا توست ان از مردم سواری بگیرید .

شهرام
شهرام
2011-08-08 11:58 ق.ظ

با عرض خسته نباشید . من هنوز کتاب رو نخوندم ولی از توضیحاتی که دادید متوجه شدم چقدر طرفدار حقیقت هستید. (چون نه اصلا توهین کرده بودید و نه بدون دلیل حرف زده بودید:)) من که تقریبا اطلاعات کمی در مورد تاریخ دارم هیچ وقت نمیگم چون یه قوم با اون یکی اطالتشون یکی بوده با هم نمی جنگند ، چون تاریخ نشون داده که حتی پدر با پسر و برادر با برادر جنگیدن چه رسد به رومی با رومی…”””” بازم سعی میکنم کتابو بخونم و با بی طرفی پیش خودم قضاوت کنم ، چون هیچوقت نمیشه گفت یکی کاملا… بیشتر..

میلاد
میلاد
2009-09-23 8:41 ب.ظ

خواهش می کنم راهی به من نشان دهید که بتوانم با ا فراد زرتشتی اشنا شوم . من به دین زرتشت خیلی علاقه دارم اما نمی دانم چگونه می توانم با این افراد اشنا شوم! با تشکر

سین
سین
2010-01-29 4:12 ب.ظ

ممنونم از این کتاب فوق العاده .. اون دلقک وطن فروش رو هم بیخیال ، از پیشه وری خائن گنده تر نیست که وقتی تاریخ مصرفش تموم شد اربابای روسش خیلی راحت با یه تصادف ساختگی انداختنش تو سطل آشغال تاریخ

هرمز
هرمز
2010-09-01 11:39 ق.ظ

سلام
دوستان ارجمند من هرمز باستانشناس کارشناس مرمت اثار تاریخی و کارشناس تاریخ و تمدن ملل باستان هستم . اگر” صرفا ” پرسشی دارید برایم ای میل کنید – برایتان جواب اونرو میفرستم . البته سوال خاص باشه چون بعضی مسایل به سهولت در منابع فراوان در دسترس هست .
پیروز باشید

hormoz67@yahoo.com

سها
سها
2011-01-20 5:57 ق.ظ

سلام
ممنون از کتابهای خوبی که اینجا قرار دادین.شاید یه روزی ما بفهمیم که در طول تاریخ چه بلایی سرمون اومده.لطفا کتابهایی که در سایتتون میذارین بدون سانسور باشه.
با سپاس

amir
amir
2011-04-10 10:08 ب.ظ

chera nemitonam ketabaro down load konam ketabai ke marbot be ghable eslam ro mikham chikar konam

Daed man
Daed man
2011-05-13 3:26 ق.ظ

ايران يعني از رود سيحون وجيحون تا درياي مديترانه و سياه و مصر

امیرخسرو
امیرخسرو
2011-06-01 11:34 ب.ظ

ف خفه شووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووو
چو ایران نباشد تن من مباد
به این بوم وبر زنده یک تن مباد

شهرام
شهرام
2011-08-08 11:59 ق.ظ

ببخشید اصالت رو اطالت تایپ کردم

نیما وزیری
نیما وزیری
2012-06-30 11:41 ب.ظ

با سلام

می خواستم بخاطر فعالیت ارزشمند و صادقانه ای که انجام

می دهید از شما تشکر کنم. دستتان را به گرمی می فشارم و بر آن بوسه می زنم … چرا که شما اندیشه ها را پرواز می دهید .

دوستتان دارم

نیما وزیری
نیما وزیری
2012-06-30 11:56 ب.ظ

بار دیگر سلام

می خواستم خواهش کنم اگر ممکن است آثار استاد دیاکونف را در زمینه اشکانیان و مادها در سایت بگذارید .

متشکرم

Khorshi
Khorshi
2018-06-05 2:39 ق.ظ

درود برشما
نگران اون خائن نباشین اون قوم در طول تاریخ ثابت کرده جز دزدی و تجاوز کار دیگه ای بلد نیس…

ف
ف
2011-01-21 9:35 ب.ظ

کاش آدما بعضی وقتا پرده های تعصب بی ریشه رو از روی قلبشون کنار بزنن.این همه میان اسلامو زیر سوال میبرن که پیامبر اسلام عرب بوده.این همه به امثال پورپیرار توهین میشه چون به تمدن ایران چپ نگاه کرده.
بابا یه بارم که شده ایرانی نباش و به دنیا نگاه کن.