دانلود کتاب تاريخ كامل بزرگ اسلام و ايران (جلد دوازدهم)

نام کتاب

تاريخ كامل بزرگ اسلام و ايران (جلد دوازدهم) دانلود

دانلود کتاب

×
           

شکیبا باشید، دانلود شما کمی دیگر شروع می‌شود.

با توجه به حجم بالای دانلودها، لطفاً «20» ثانیه صبر کنید؛ سپس دانلود شما انجام می‌شود. تا شروع دانلود می‌توانید از کانال تلگرام و یا صفحه اینستاگرام ما دیدن کنید.

زمان باقی مانده: 20

         

نویسنده

عزالدین علی بن محمد ابن اثیر + به اهتمام علی هاشمی، ابوالقاسم حالت ،  عباس خليلي

موضوعات

تاریخ اسلام + تاریخ ایران

رمز (پسورد)

pdftarikhema.com

تهیه توسط

ناشناس

حجم

2.6 مگا بایت (MB)

قالب کتاب

PDF – پی دی اف

منبع الکترونیکی

کتابخانه تاریخ ما

 

 

 

 

 

کتاب تاريخ كامل بزرگ اسلام و ايران اثر عزالدین علی بن محمد ابن اثیر به اهتمام علی هاشمی، ابوالقاسم حالت، عباس خليلي است ؛«ابن اثیر»شـهرت سه برادر از مردم جزیره ابن عمر است که همه از ادبا و نویسـندگان و مورخان شمرده میشوندو پسران اثیرالدین ابو الکرم محمدموصـلی جزري بودند. این سه برادر عبارتنداز:ضـیاء الدینابو الفتح، نصر الّله ابن اثیرکه مردي نحوي و لغوي و عـالم علم بیـان است و ازکودکی به حفـظ قرآن و دواوین شـاعران عرب پرداخت و در موصل در فنون شـعر و ادب استاد شد. و…..
Subscribe
دنبال کردن
guest
1 دیدگاه
most votedبیشترین رای
جدیدترین قدیمی‌ترین
Inline Feedbacks
View all comments
زنده دل
زنده دل
2023-11-05 8:15 ب.ظ

سلام علیکم. درود و سلام خدمت مدیریت محترم سایت بی نظیر و عالی و زیبای کتابخانه تاریخ ما.و تمامی دست اندرکاران همه جانبه ی سایت فِی المَثَل:شامل واحد تحریریّه.واحدهای امور الکترونیک و واحد های بارگذاری مطالب و کتب که به انحاء مختلف تهیه و تنظیم و جمع آوری شده و ..: به مصداق آیه ی شریفه ی سلامٌ قولاً من ربِّ الرَّحيم:مجدد: سلام و درود و تحیّات خدا بر شما عزیزان. بنده ی حقیر محمدرضا زنده دل ساکن تهران،کارشناس پرستاری مراقبتهای پرستاری ویژه ی بالینی و کارشناس ارشد عرفان و تصوُّف اسلامی و کارشناس ارشد حکمت و فلسفه و حکمت… بیشتر..